Pages Menu
Categories Menu

ferie i wakacje 2017

ferie i wakacje 2017

Podmioty gospodarcze – Wybranie odpowiedniej jednostce przez Business Start Up jest Crucial

Nowy właściciel firmy powinien wziąć pod uwagę kilka czynników podczas otwierania nowej firmy lub zakup istniejącej firmy. ewentualna odpowiedzialność osobista i jak go zmniejszyć potencjalne oszczędności podatkowe wstępnie i długoterminowe oraz system rachunkowości potrzebne do właściwego odzwierciedlenia dochód i zarządzania firmą.

ewentualna odpowiedzialność będzie oceniana w zależności od rodzaju produktu lub usługi, które mają być dostarczone, prawdopodobieństwo i wielkość błędu i liczbę pracowników.

Właściciela osobiste wartości netto, partnerów, jeśli w ogóle, powinny być brane pod uwagę.

Jeżeli więcej niż jeden właściciel jest zaangażowany, stanu wojennego z właścicieli może stanowić poważny problem z powodu śmierci lub rozwodu. Niektóre z zagrożeń mogą być złagodzone przy zakupie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Pozostałe ubezpieczenia takie jak robotnika komp, klucz życia człowieka i mienia / wypadku mogą być właściwe w odpowiednich warunkach.

Pierwsze lata nowego biznesu oferuje wiele możliwości oszczędności podatkowych dochodów. To zależy od wyboru ubezpieczenie oc pojazdu podmiotu oraz innych przychodów z właścicielem / małżonka. Na przykład, stawki podatkowe dla firmy jednoosobowej (lub jednego członka LLC) będzie inny niż stawki podatkowe dla korporacji. podatku Samozatrudnienie może być tak samo jak dodatkowy 15,3% dodatku do stawki podatku dochodowego. Wielu nowych właścicieli nie wziąć to pod uwagę w swoich szacunkach podatkowych. W zależności od kwalifikacji prawnej, właściciel będzie miał możliwość wybrania z pierwszej deklaracji podatkowej, w jaki sposób firma będzie opodatkowane. Pojedynczy członek LLC, partnerstwa, C Corporation, S Corporation, to tylko kilka z nich.
Wpis zawdzięczamy