Pages Menu
Categories Menu

ferie nad morzem 2017

Książka wyjaśnia, że ??choć wolność finansową można znaleźć na wszystkich czterech ćwiartek, umiejętności „B” lub „I” będzie Ci pomóc szybciej osiągnąć swoje cele

„Głównym powodem, dla którego 90% ludności pracuje po lewej stronie jest po prostu dlatego, że jest stroną uczą się w szkole. Następnie opuszcza szkołę i są szybko popadł w długi …”

Mówię:

Po przeczytaniu Bogaty ojciec, Biedny ojciec, natychmiast ogrzewa się do stylu pisania Roberta Kyosaki użytkownika. Chciałem dowiedzieć się więcej o inwestowaniu, więc starałem się więcej z jego książek.

Cashflow Quadrant pomaga zrozumieć różne części ludzie grają w świecie biznesu.

Dzięki tej książce, można zacząć tworzyć swoją własną drogę do wolności finansowej przy jednoczesnym określaniu, jakie zmiany może trzeba zrobić po drodze.

Można zauważyć kilka odniesień do Roberta Kyosaki spotkania „Cashflow 101 102 „. Kupiłem elektroniczną wersję tej gry zaraz po przeczytaniu Bogaty ojciec, Biedny ojciec i jestem bardzo zadowolony, zrobiłem. To uczy, jak myśleć i zachowywać się jak bogate osoby.

W moim ostatnim meczu Miałem 25 obiektów, 40 akrów ziemi, franczyzy Pizza i wykonane milion $ na giełdzie!

Jeżeli jesteś fanem Monopoly, pokochasz tę grę!

Pochodzący z Wielkiej Brytanii, ukończyłem na wydziale dziennikarstwa, a następnie pracował w Londynie od 3 lat w rekrutacji osób prawnych jako łowca głów. Szybko znudziło biurze i wziął sobie rok przerwy i pracował jako snowboardu Rep w Couchevel, Francji, a następnie jako święto Rep w Minorka, Hiszpania. Pracowałem na statkach wycieczkowych przez 4 lata jako cel wykładowca, a następnie jako konsultant handlowego. Rzuciłem pracę w czerwcu 07 i przeniósł się do USA, aby skupić budowania pasywnego dochodu. Po prawie roku poszukiwań, ale w końcu znalazłem to, czego szukałem.

Wpis zawdzięczamy