Pages Menu
Categories Menu

wyjazd na ferie tanio

wyjazd na ferie tanio To wyjaśnia, jak inteligentne bankierów, lekarzy i księgowi, którzy zarobione doskonałe stopnie w szkole, walka finansowo całe swoje życie „

Mówię:

Nigdy nie czytałem książki o inwestowaniu? Powinno to Twój pierwszy.

Natknąłem „bogaty ojciec, Biedny ojciec” zupełnie przez przypadek, w moim lokalnym banku.

Natychmiast wyciągnął z nudnych „magazynów Money” i po przeglądnięciu kilku stron, byłem pod takim wrażeniem (i zaskoczony) książka o finansach faktycznie mogła trzymać moją uwagę, że kupiłem go i zakończył ją w jednym posiedzeniu.

Dla każdego, kto (jak ja), których rodzice nigdy nie nauczał o sprawach finansowych, proponuję kupić to natychmiast!

Brak ostatecznych, praktyczne wskazówki, w jaki sposób się wzbogacić, ale będzie otworzyć swój umysł na możliwość. Co ważniejsze, że zmieni sposób myślenia o pieniądzach zawsze.

Pochodzący z Wielkiej Brytanii, ukończyłem na wydziale dziennikarstwa, a następnie pracował w Londynie od 3 lat w rekrutacji osób prawnych jako łowca głów. Szybko znudziło biurze i wziął sobie rok przerwy i pracował jako snowboardu Rep w Couchevel, Francji, a następnie jako święto Rep w Minorka, Hiszpania. Pracowałem na statkach wycieczkowych przez 4 lata jako cel wykładowca, a następnie jako konsultant handlowego. Rzuciłem pracę w czerwcu 07 i przeniósł się do USA, aby skupić budowania pasywnego dochodu. Po prawie roku poszukiwań, ale w końcu znalazłem to, czego szukałem.

Wpis zawdzięczamy