Pages Menu
Categories Menu

ferie all inclusive

ferie all inclusive

Skinny Zarządzania Time – Jak zwiększyć swoje 24-godzinnym Dar Jim Randel

„Skinny On Time Management: Jak zmaksymalizować 24-godzinnym dar” Jim Randel jest kolejnym „The Skinny On” serii dla bardzo zapracowanych ludzi. Książka jest reklamowana jako jedną godzinę przeczytałem, że będzie to najlepszy czas kiedykolwiek wydać.http://www.domypodwarszawa.org.pl/ Jeśli szukasz strategii i technik, które pomogą Ci wykorzystać swój czas tak skutecznie jak to możliwe, ale nie mają czasu, aby przebrnąć przez znacznie dłuższy czas zarządzania książek tam, to w rzeczywistości może być najlepszy czas kiedykolwiek spędzić poznawania zarządzanie czasem.

Jest to drugi z serii Randel za Czytałam i bardzo mi się podobało. Teraz, jeśli Przeczytałem mnóstwo książek zarządzania czasem, nie będzie widać tu wiele nowego. Randel stwierdza na początku, że on poszedł za pośrednictwem ponad 100 książek i artykułów na temat zarządzania czasem i wszyscy w zasadzie mówią to samo. Twierdzi, istnieje 50 podstawowych zasad, które trzeba wiedzieć, a on rozwiązuje je w tej książce. Ale robi to w sposób szybki, zabawny sposób.

ferie all inclusive

Format tej książki jest to, że z kij osoby Randel daje wykład na temat zarządzania czasem. Ale nie martw się, to nie jest banalny wykład nudny. Randel zawiera wiele cytatów i przykładów, plandeki.eu/plandeki-budowlane jak również wtrącając trochę humoru tu i tam. Cytaty i informacje pochodzą od ludzi takich jak, David Allen, Napoleon Bonaparte, Tony Robbins, Brian Tracy, Stephen Covey, Alan Lakein, Tim Ferriss, David Rock, Eckhart Tolle, i inne. Szczególnie podoba mi się cytat Benjamin Franklin na okładce „tracić czasu. Bądź zawsze employ’d w coś pożytecznego. Cut wszystkich niepotrzebnych działań.”

Pierwsza krótka część książki dostaje myślisz o tym, jak spędzić czas. Ile czasu mamy, czasopisma czasowe, cele i wybory są opisane w tym rozdziale.
Wpis zawdzięczamy