Pages Menu
Categories Menu

ferie all inclusive

ferie all inclusive

Skinny Zarządzania Time – Jak zwiększyć swoje 24-godzinnym Dar Jim Randel

„Skinny On Time Management: Jak zmaksymalizować 24-godzinnym dar” Jim Randel jest kolejnym „The Skinny On” serii dla bardzo zapracowanych ludzi. Książka jest reklamowana jako jedną godzinę przeczytałem, że będzie to najlepszy czas kiedykolwiek wydać. Jeśli szukasz strategii i technik, które pomogą Ci wykorzystać swój czas tak skutecznie jak to możliwe, ale nie mają czasu, aby przebrnąć przez znacznie dłuższy czas zarządzania książek tam, to w rzeczywistości może być najlepszy czas kiedykolwiek spędzić poznawania zarządzanie czasem.

Jest to drugi z serii Randel za Czytałam i bardzo mi się podobało. Teraz, jeśli Przeczytałem mnóstwo książek zarządzania czasem, nie będzie widać tu wiele nowego. Randel stwierdza na początku, że on poszedł za pośrednictwem ponad 100 książek i artykułów na temat zarządzania czasem i wszyscy w zasadzie mówią to samo. Twierdzi, istnieje 50 podstawowych zasad, które trzeba wiedzieć, a on rozwiązuje je w tej książce. Ale robi to w sposób szybki, zabawny sposób.

ferie all inclusive

Format tej książki jest to, że z kij osoby Randel daje wykład na temat zarządzania czasem. Ale nie martw się, to nie jest banalny wykład nudny. Randel zawiera wiele cytatów i przykładów, jak również wtrącając trochę humoru tu i tam. Cytaty i informacje pochodzą od ludzi takich jak, David Allen, Napoleon Bonaparte, Tony Robbins, Brian Tracy, Stephen Covey, Alan Lakein, Tim Ferriss, David Rock, Eckhart Tolle, i inne. Szczególnie podoba mi się cytat Benjamin Franklin na okładce „tracić czasu. Bądź zawsze employ’d w coś pożytecznego. Cut wszystkich niepotrzebnych działań.”

Pierwsza krótka część książki dostaje myślisz o tym, jak spędzić czas. Ile czasu mamy, czasopisma czasowe, cele i wybory są opisane w tym rozdziale.
Wpis zawdzięczamy