Pages Menu
Categories Menu

ferie jezdzieckie

ferie jezdzieckie

Uwagi Book, książka Podsumowanie na książce Eat That Frog Brian Tracy

Czy kiedykolwiek słyszałeś wyrażenie „jeść tę żabę?” Nigdy nie dopóki nie przeczytałem książki jeść żaby, 21 Great sposoby Stop zwlekać i zrobić więcej w krótszym czasie, Brian Tracy.

Według Briana, jedzenie swoją żabę chodzi o przeciwdziałanie najważniejszą, trudne zadania, a uzyskanie je zrobić. Pomysł jest podobny do tego, jak można jeść słonia … jeden kęs w danej chwili. Głównym punktem jest to, że Brian jesz najczęściej najbrzydszy żaba pierwszy następny najbrzydszy, i tak dalej, aż wszystkie żaby są zrobione. Kiedy „zjeść żabę”, czujesz się upoważniona, szczęśliwsi, napięciem, i są bardziej produktywne, czyli zrobić więcej.

Zasady akcji Brian w książce są zasady, że wzrosła od 30 lat studiuje zarządzanie czasem i włączyła do swego życia. Mózg mówi, że zarządzanie czasem jest zarządzanie życie, więc zasady te stosuje się do każdego aspektu swojego życia, a zwłaszcza firmy, gdy jesteś dopiero się zaczyna, a nad nim pracuje w niepełnym wymiarze czasu. Chodzi o to, by przejąć kontrolę nad tym, co robisz i wybrać ważne zadania nad nieistotne. Jest to kluczowy zdeterminowany na sukces.

Oto podsumowanie każdej zasady Brian obejmuje w swojej książce.

ferie jezdzieckie

Zasada 1: Ustaw Tabela

Zasada ta dotyczy określenia, co chcesz osiągnąć. Chodzi o uzyskanie jasności o swoich celów i zadań. Jednym z największych powodów ludzie odwlekają jest niejasności i zamieszanie o tym, co chcą robić. Brian wprowadza jego pierwsza zasada sukcesu: najpierw myśl na papierze. Czy wiesz, że ludzie, którzy jasno napisane cele osiągnąć od 5 do 10 razy więcej niż ludzie, którzy nie?

Brian ma formułę siedem krok określania i osiągania celów:

1 zapoznaj się z naszą ofertą. Zdecyduj, co dokładnie chcesz zrobić (jeden z najgorszych wasters czasu robi coś dobrze, że nie musi być w ogóle).

Wpis zawdzięczamy