Pages Menu
Categories Menu

ferie oboz jezykowy

ferie oboz jezykowy

Success Magazine – Przegląd

Tytuł i Autor: Success Magazine – Przegląd

Synopsis treści:

Darren Hardy Success Magazine przyniósł z powrotem do życia w 2008 roku i zrobił wspaniałą robotę. Sukcesem jest najstarszym bardziej lub mniej ciągły opublikowane magazyn sukces w Stanach Zjednoczonych. Została założona ponad sto lat temu przez Orison Swett Marden.windmar.com.pl

Nowoczesna wersja sukcesu jest większa http://torby.pro/oferta/torebki-foliowe wartość niż starsze wersje. Oprócz wielu ciekawych treści każde wydanie pochodzi z płyty CD zawierającej wywiady z ludzi sukcesu, autorów i ekspertów. Jak tylko przykład kwietnia 2011 wydanie magazynu zawiera artykuły, których autorem lub o Howard Schultz, prezes Starbucks, Seth Godin, Derek Jeter, Jack Lalanne, John Wooden, John Maxwell, Mel Robbins, Tom Hopkins, Barbara Weltman, Drs , Michael F. Roizen Mehmet C. Oz, Robert Bloom, były prezydent Jimmy Carter, trener Mike Krzyzewski, Alexander Hamilton i wielu innych, którzy osiągają sukces.

Magazyn zawiera regularnych rysach, w jaki zorganizowane na pobyt, jak pomóc młodzieży uda, jakie książki czytać, i wiele innych rzeczy, które mogą pomóc najbardziej nikogo w poszukiwaniu sukcesu finansowego i inaczej.

ferie oboz jezykowy

Każdy numer poświęcony jest tematem, kwestia kwietnia około liderem zmian i jak inspirować i skoncentruj się zespół.

Jeśli chcesz być na bieżąco z trendami, aby dowiedzieć się, jak inni odnieść sukces w życiu iw biznesie i zwiększyć ogólną wiedzę o tym, jak stać się bardziej skuteczne nie ma nic lepszego można zrobić, niż czytać ten magazyn.

Czytelność / Jakość zapisu:

Sukces jest dobrze napisany i profesjonalnie rozplanowany. Edycja kopia jest dobra; Mam jeszcze znaleźć literówkę. Artykuły są najczęściej krótkie i zwięzłe, choć każdy numer zawiera co najmniej jeden lub dwa w artykułach głębokości dobrej treści.

Uwagi o autorze:

Wpis zawdzięczamy