Pages Menu
Categories Menu

ferie swiateczne 2016

ferie swiateczne 2016

Nie kupuj Cashflow Quadrant Do You Read This!

Cashflow Quadrant, Robert Kyosaki

„Podręcznik bogatego ojca do wolności finansowej” (czasami nazywane Bogaty ojciec, Biedny ojciec, część II)

O czym jest ta książka?

Cashflow Quadrant ma na celu pomóc Ci osiągnąć finansową wolność wyjaśniając cztery różne sposoby generowania dochodu.

paczki do Francji

Ujawnia, dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiać więcej, a ostatecznie płacą mniejsze podatki.

Kim jest ta książka napisana dla?

Jeśli korzystają Bogaty ojciec, biedny tato, (przez tego samego autora) to powinno być na liście lektur. Jeśli już podjął decyzję, aby inwestować w swoją przyszłość finansową, ale chce wiedzieć więcej na temat różnych opcji dostępnych dla ciebie, przeczytaj tę książkę!

Robert Kyosaki, udany właściciel firmy, self-made milioner i najlepiej sprzedającym się autorem Bogaty ojciec, Biedny ojciec, przekazuje cenną wiedzę jego bogaty ojciec nauczył go o czterech różnych typów ludzi, z których składa się świat biznesu. Opisał je jako „Cashflow Quadrant”.

E = Pracownik, S = samozatrudnienia, B = właścicielem firmy i I = Inwestor

aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.

Przez Cashflow Quadrant Kyosaki opisuje wiele zalet i wad tych fours typów generowania dochodów, ale pokazuje, jak sposoby na prawej stronie kwadrantu (właściciel firmy i inwestorów) oferują najlepsze możliwości dla wolności finansowej.

„Jako pracownik, zarobki są opodatkowane zanim jeszcze dostać wypłatę. Jeżeli pracownik jest wypłacana $ 30.000 lat, zanim rząd dostanie się z nim, to w dół do $ +15.000 …. Jako właściciel firmy, można koszt dużo zarobków zanim rząd dostaje go. Jeśli posiadasz własną korporację, ty ustalasz zasady … tak długo jest on zgodny z prawa podatkowego. „

Poprzez łatwe do zrozumienia instrukcje i prostych diagramów Cashflow Quadrant uczy siedem kroków koniecznych do przejścia od lewej do prawej stronie kwadrantu.
Wpis zawdzięczamy sprawdź ofertę na stronie internetowej