Pages Menu
Categories Menu

ferie szklarska poreba

ferie szklarska poreba

Nie kupuj, bogaty ojciec biedny ojciec Book Do You Read This!

Bogaty ojciec, Biedny ojciec, Robert Kyosaki

„Co bogaci uczą swoje dzieci-które można nauczyć się też.”

O czym jest ta książka?

Bogaty ojciec, Biedny ojciec wprowadzenie do podstawowych zasad inwestowania, wyjaśnia, dlaczego tak ważne jest inwestowanie i wybucha mit, że trzeba zarobić wysoki dochód, by stać się bogatym.car rental warsaw

Kim jest ta książka napisana dla?

Jeśli masz niewiele lub brak edukacji finansowej i chcesz nauczyć się podstawowych zasad o inwestowaniu, przeczytaj tę książkę!

Robert Kyosaki, self-made milioner, sukces właściciel firmy i międzynarodowy autor najlepiej sprzedających, uczy o inwestowaniu, by opowiadać historię jego edukacji finansowej od dwóch silnych wzorców:

Biedny ojciec (jego biologiczny ojciec), dobrze wykształconych i wysoko opłacanym urzędnikiem państwowym.

Bogaty ojciec (jego najlepszy przyjaciel ojca Mike’a), porzucił gimnazjum i udane biznesmen

Każdy tata miał bardzo różne postawy i podejścia do tematu pieniędzy. Jeden zakończył się bez pracy i długu, z drugiej strony, jeden z najbogatszych ludzi na Hawajach.

Robert opisuje, jak będąc małym chłopcem, on podjął decyzję, aby wysłuchać jego Bogaty ojciec, który później nauczył go, jak myśleć, działać i stać się bogatym.

„Jeden tata miał zwyczaj mówić” nie mogę sobie na to pozwolić „innych” Jak mogę sobie na to pozwolić „… Jeden rachunek lets you off the hook, innych zmusza do myślenia”

Robert pisze w sposób prosty, non-zakładając stylu bez skomplikowanych słów i żargonu finansowego. Poprzez zabawne historie i prostych diagramów wyjaśnia sześciu podstawowych lekcji jego bogaty ojciec nauczył go o pieniądze.

„Większość z nas dowiedzieć się o pieniądze od naszych rodziców, więc co może biedny rodzic powie swoje dzieci na temat pieniędzy? Pobyt w szkole i uczyć się ciężko? Szkoły skupiać się na umiejętnościach szkolnych i zawodowych, ale nie na umiejętnościach finansowych.
Wpis zawdzięczamy