Pages Menu
Categories Menu

wyjazd ferie zimowe

wyjazd ferie zimowe

Przegląd godzinnego tygodnia pracy, Four

Timothy Ferriss pierwszy rozwinął swoje umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, gdy uczęszczał do Princeton University. Uczył kurs czytania prędkości za http://seofabryka.pl/ gotówkę, aby pomóc w jego koszty uczelni.

Gdy ukończył Princeton, potem dmuchnął przez serię unappealing pracy.butla z tlenem medycznym W końcu zdecydował, że nie chce pracować dla kogoś innego, niezależnie od okoliczności. W tym momencie już ułożyła Brainquicken, spółkę dodatek sportowy. Ponieważ firma rosła, zaczęła być 24/7 praca, więc znalazł sposoby wykorzystują swój czas, i był w stanie zająć więcej czasu przy jednoczesnym utrzymaniu wzrostu. Użył doświadczenie jako materiał do swojej nowej książce.

Książka Timothy Ferriss „” 4-godzinny tydzień pracy „jest doskonałym odczytu, pełna dobrych informacji. Ma linki do wielu stron internetowych o wiele więcej informacji na temat różnych przedmiotów potrzebnych w świecie marketingu internetowego.

wyjazd ferie zimowe

Książka jest o tworzeniu i utrzymywaniu działalności internet, choć większość materiału przerodzi się w cegły i zaprawy świata. Na początku książki Ferriss omawia ROZDANIE skrót. Pierwsze cztery rozdziały o tym dyskutować.

Definicja – dowiedzieć się, co naprawdę chcesz, uzyskać nad swoimi lękami, spojrzeć przeszłości oczekiwań społecznych, i dowiedzieć się, co to właściwie kosztuje dostać się tam, gdzie chcesz iść. Eliminacja – Tu chodzi o zarządzanie czasem. Omówił z reguły 80/20, który mówi Ci skupić się na zadaniach, które dostarczają większość korzyści.

Automatyzacja – Jak zbudować trwały dochód. Rozumie się samo przez się niektóre ze sposobów na zarabianie na stronie internetowej, takich jak Google AdWords, AdSense, postępowanie z produktem, a następnie przechodzi w outsourcingu i drop-shipping.

Wyzwolenie – Chodzi o to, w jaki sposób można fizycznie wyzwolić się z jednego miejsca i spędzają dużo czasu w podróży.

Wpis zawdzięczamy