Pages Menu
Categories Menu

wyjazd w gory ferie

wyjazd w gory ferie

Timothy Ferriss mówi, że technologia takich jak poczta elektroniczna, komunikatory i PDA podłączony do Internetu może rzeczywiście utrudnić życie bardziej niż ją uprościć. Spędził trochę czasu mówi nam, jak używać telefonu jako zamiennik dla spotkań i jak korzystać z e-mail jako zamiennik dla rozmów telefonicznych.

Omówił outsourcingu do krajów rozwijających się, takich jak Indie.BBNieruchomości – domy pod warszawą On nawet linki do renomowanych firm, w których można wynająć wirtualnego asystenta.

wyjazd w gory ferie

Omówił mini-emerytury w końcu. Czuje, że gdy pojawi się biznes działa prawidłowo, można zlecić wszystkie rutynowych czynnościach, a także zarządzać rzeczy, które są absolutnie niezbędne w ciągu około 4 godzin tygodniowo.

Timothy Ferris ma mnóstwo informacji w „4-godzinny tydzień pracy”, i to jest zdecydowanie warte swojej ceny tag $ 19.95. Podczas gdy on dostanie się do zakładania firmy pewne, że nie dostarczają wiele informacji tam. Początkujący kto szuka, aby zacząć na pewno trzeba znaleźć wiele dodatkowych szkoleń i informacji.

Wpis zawdzięczamy